Hakkımızda

Hakkımızda

Gülcan çiçekçilik Ltd.Şti.  sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra  2000 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoridede sektörünün ilklerinden olmayı başarmıştır.

 Şanlıurfada'ki çiçek mağazamızda  her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.

Bir telefon ile dünyanın her yerine,  sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Şanliurfa ile birlikte, Türkiye nin 81 iline ve Dünyanın 156 ülkesine çiçek siparişi. Gülcan çiçekçilik ile sorun olmaktan çıkar. Gülcan çiçekçilik  sevginizi iletir, sevgiyle


Gülcan Çiçekçilik kalite ve güvencesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.


Misyonumuz

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmaktır

Çiçekçi Yazılımı